Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Bijzonder fraaie ets van Pieter Dupont. Damrak uit 1895. Los blad met royale marges in uitstekende kwaliteit. (zie foto). Gesigneerd en gedateerd. genummerd: 10. Afmeting van de voorstelling: 21,3 x 39,8 cm.
Startzeit | 9-10-2016 um 13:13 |
Endzeit | 16-10-2016 um 13:13 |