Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder fraaie ets van Pieter Dupont. Damrak uit 1895. Los blad met royale marges in uitstekende kwaliteit. (zie foto). Gesigneerd en gedateerd. genummerd: 10. Afmeting van de voorstelling: 21,3 x 39,8 cm.
Heure de début | 9-10-2016 à 13:13 |
Heure de fin | 16-10-2016 à 13:13 |