Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Klassieke ets door Pieter Dupont.
Voorstelling van een rustend trekpaard
Gemaakt in Parijs in 1899. Behorend tot de groep 'L'Outillage'
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13,5x16, bladmaat 22,5x28,5
Atelierstempel r.b. 'Atelier P.Dupont'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 12-6-2016 um 20:25 |
Endzeit | 19-6-2016 um 21:25 |