Frans Boers - Öl auf Leinwand, Provence - Gerahmt
Herman Berserik - handgesigneerde ets | 'Bloem' | 1987 (Zeer kleine oplage)
Jan Bollaert - C-Druck, gesucht... Mehr Man Mike Like!
Lies Snel - Öl auf Leinwand, Ohne Titel – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke compositie van de Belgische kunstenaar Raoul Ubac (1910-1985). Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (9/75). Mooi ingekaderd door de firma Schleiper & Fils uit Brussel; alles in uitstekende conditie. Het blad is ingelijst zonder passe-partout, de uiterste rand van het blad (<1mm) is enigszins vergeeld; even uit de lijst halen, een mooi passe-partout er voor zetten en het complete werk is als mint te omschrijven.
Afmetingen: 77cm x 63cm (incl. lijst), 66cm x 51cm (blad)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL