Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Roger Hebbelinck
Titel: Brugge, Gruuthuse
Techniek: aquatint
Afmetingen werk: 41,5 x 31 cm
Afmetingen voorstelling: 25 x 19 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Handgesigneerd
Conditie:
In goede staat. Aan de linkeronderzijde zitten wat resten van een stickertje die daar heeft gezeten . Op de bovenrand zit een laagje plakband van 1 cm. Bij inlijsten valt dit volledig onder de pass- partout weg.
Het werk kan in een envelop, tussen karton, worden verzonden, op risico van de koper. Kosten Nederland: 5,50 euro. België: 10,00 euro.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag , worden meegestuurd.
ZZBEL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 23-3-2018 um 10:50 |
Endzeit | 30-3-2018 um 20:50 |