Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Roger Hebbelinck
Titel: Brugge, Gruuthuse
Techniek: aquatint
Afmetingen werk: 41,5 x 31 cm
Afmetingen voorstelling: 25 x 19 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Handgesigneerd
Conditie:
In goede staat. Aan de linkeronderzijde zitten wat resten van een stickertje die daar heeft gezeten . Op de bovenrand zit een laagje plakband van 1 cm. Bij inlijsten valt dit volledig onder de pass- partout weg.
Het werk kan in een envelop, tussen karton, worden verzonden, op risico van de koper. Kosten Nederland: 5,50 euro. België: 10,00 euro.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag , worden meegestuurd.
ZZBEL
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-3-2018 à 10:50 |
Heure de fin | 30-3-2018 à 20:50 |