Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets met reliëfdruk uit 1980. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
1e épr. d'artiste middenonder. Getiteld en genummerd 10/35 linksonder.
Beeldmaat 49 x 69 cm. Bladmaat 57 x 76 cm. Losbladig.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 13-7-2017 um 21:05 |
Endzeit | 22-7-2017 um 19:05 |