Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Rudi van de Wint op dik glad papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (7/190). In redelijke conditie; in de witte marge links zit een scheurtje (ver buiten het beeld), en onder in de witte marge zitten wat vlekjes. Ingelijst met passe-partout is van het scheurtje niks te zien en van de vlekjes ook niks als de passe-partout strak om de afbeelding zit. Wel zichtbaar zijn wat kleine onvolkomenheden in het wit boven in beeld, maar die zijn niet echt storend naar mijn mening.
Afmetingen: 88cm x 68cm (blad), 76cm x 59cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Startzeit | 27-12-2015 um 15:46 |
Endzeit | 10-1-2016 um 15:46 |