Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tekening door Rudolf Bremmer
Voorstelling van een liggend naakt
Losbladig, beeldmaat 42x35
Gemonogrammeerd en gedateerd in potlood m.o. 'R.B. '36'
Tevens op achterzijde 'R. Bremmer fecit 1936'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 15-1-2018 um 12:11 |
Endzeit | 25-1-2018 um 19:11 |