Hans Innemee - Die nächtliche Hühnerwache
Philip Vencken - Acryl auf Leinwand, Abendessen
Joop Kemp - Aquarell, Ohne Titel - Gerahmt
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Ruud Aarbodem (1949 Den Haag)
Zeefdruk/foto met de hand ingekleurd (49 x 29 cm) 1/10 1985
Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 51 x 66 cm
Vuurrood 2
Gesigneerd en gedateerd l.o.
Collectie: Gemeente Den Haag
Veel weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.
Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.
Verzending combineren alleen indien kavels binnen zeven dagen van elkaar aflopen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Enschede, Niederlande |