Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, sérigraphie (soigneusement encadrée)
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Ruud Aarbodem (1949 Den Haag)
Zeefdruk/foto met de hand ingekleurd (49 x 29 cm) 1/10 1985
Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 51 x 66 cm
Vuurrood 2
Gesigneerd en gedateerd l.o.
Collectie: Gemeente Den Haag
Veel weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.
Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.
Verzending combineren alleen indien kavels binnen zeven dagen van elkaar aflopen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Enschede, Les Pays-Bas |