Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Jahr | 1994 |
Technik | Keramik |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Maße | 22 x 24 x 29 cm (h x b x t) |
Gewicht | 3000 gramm |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 1 |
Zeer herkenbare kop van Sjer Jacobs. Keramieken sculptuur, handgesigneerd en gedateerd (‘94) aan de binnenzijde. Gewicht om en nabij de 3 kg., in zeer goede conditie.
Afmetingen: 24cm breed x 22cm hoog x 29cm diep
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 2-3-2020 um 0:00 |
Endzeit | 16-3-2020 um 19:00 |