Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Keramiek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 22 x 24 x 29 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3000 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Zeer herkenbare kop van Sjer Jacobs. Keramieken sculptuur, handgesigneerd en gedateerd (‘94) aan de binnenzijde. Gewicht om en nabij de 3 kg., in zeer goede conditie.
Afmetingen: 24cm breed x 22cm hoog x 29cm diep
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 2-3-2020 om 0:00 |
Eindtijd | 16-3-2020 om 19:00 |