Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Sonia Delaunay
"Pochoir" 1969
Originele Pochoir
Uit 'Tableaux Vivants' uitgave Edizioni del Naviglio, 1969
28,5 cm x 18,8 cm.
Gesigneerd: Rechts onder 1973
Zie afbeeldingen voor juiste indruk
Pochoirdruk een sjabloon of stencil-achtige techniek die tijdens de Art Deco periode populair werd. Bij deze techniek wordt gebruik gemaakt van zink platen. De kleurscheiding wordt handmatig gesneden uit de zinken plaat voor elke kleur. De kleuren worden één voor één aangebracht met een kwast. Dus voor elke kleur of schaduw wordt een aparte plaat gemaakt.
Startzeit | 12-11-2014 um 20:03 |
Endzeit | 19-11-2014 um 20:03 |