Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze kleurets is gemaakt d.m.v. aquatint en heeft een heldere compositie met geometrische vlakken in zwart, groen, blauw en rood, gemaakt in 1970. Ingelijst met een zuurvrij passe partout met zuurvrij achtervel in een matgouden lijst, maten 80x70cm. Het oplagenummer is 67/200 en is uitgebracht door Cercle Graphique Europeen, waarvan het logo is blind gedrukt op het papier.
Het is hand gesigneerd met potlood (rechtsonder). Het etspapier heeft 4 schepranden, die achter het passe partout vallen.
De conditie: goed. In een Parijse galerie staat de ets te koop voor 2000 euro.
Sonia Delaunay was een wereldberoemde van oorsprong Russische kunstenaar, bekend om haar expressieve geometrische abstractie. In aanvulling op haar schilderijen en grafiek ontwierp Delaunay stoffen, wandbekleding, meubels en kleding, o.a. voor Metz & Co te Amsterdam.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Steenwijkerwold, Niederlande |
Ort des Objekts | Steenwijkerwold, Niederlande |
Startzeit | 29-12-2017 um 16:13 |
Endzeit | 12-1-2018 um 16:18 |