Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - Die Espresso Boys (Könige des Kaffees)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Stil | Modern |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29 x 29 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 296/500 |
Mackaay groeide op in Utrecht. In 1970 begon hij daar een opleiding tot steenhouwer en legde de basis om zich verder te ontwikkelen tot beeldhouwer. Hij studeerde van 1972 tot 1976 aan de Gerrit Rietveld Academie en van 1977 tot 1979 aan de Rijksakademie van beeldende kunsten te Amsterdam.
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.