Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Uit nalatenschap van de kunstenaar en met CERTIFICAAT van de zoon van de kunstenaar
Aquarel maat ongeveer 50 x 70 cm
Gesigneerd en met titel
kleine vouwtjes bovenzijde maar dat is na inlijsten nauwelijks te zien
en ingelijst op de vacuumtafel is alles weer super strak
prijs in de galerie ongeveer 350 euro
Weer laag ingezet
Verzenden in ZEER degelijke verpakking uw bijdrage 9 euro.
Startzeit | 6-2-2013 um 12:17 |
Endzeit | 20-2-2013 um 12:17 |