Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Potloodtekening van Toon Tieland uit 1986. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H31 x b24 cm. Afmetingen voorstelling: H13.5 x b12.5 cm. Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 18-1-2018 um 17:13 |
Endzeit | 29-1-2018 um 20:28 |