Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig ingelijste zeefdruk van Toyin Loye. Jaar: 1997. Nummer: IV/V. Titel: For the gods I. Afmetingen incl lijst: H44 x b93 cm. Afmetingen werk: H26 x b76 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZSA
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 30-5-2018 um 22:37 |
Endzeit | 7-6-2018 um 20:08 |