Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Victor Linford
Techniek: litho
Titel: liefde
Jaar: 1981
Afmetingen: 40 x 60 cm
Nummer: 142/150
gesigneerd middenonder met potlood
Conditie: uitstekend
niet ingelijst
Verzendkosten koper
Ort des Objekts | Nijmegen, Niederlande |
Startzeit | 26-1-2017 um 22:18 |
Endzeit | 2-2-2017 um 22:18 |