Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Victor Linford
Techniek: litho
Titel: liefde
Jaar: 1981
Afmetingen: 40 x 60 cm
Nummer: 142/150
gesigneerd middenonder met potlood
Conditie: uitstekend
niet ingelijst
Verzendkosten koper
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 26-1-2017 om 22:18 |
Eindtijd | 2-2-2017 om 22:18 |