Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets vanWim Nijs. Titel: stad aan de rivier. Afmetingen blad: H50 x b65 cm; Afmetingen voorstelling: H27,5 x b47,5 cm; Gesigneerd, linksonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: E.A..
Conditie: in goede staat. Witte gedeelte van het blad is vuil. Hier en daar zit een kreukel in het witte blad.
ZZETS
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 21-9-2017 um 17:34 |
Endzeit | 25-9-2017 um 19:34 |