Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Karakteristiek werk van Willem Smorenburg uit 1979. Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten, maar de aquarel zelf (het beeld) is in uitstekende staat.
Afmetingen: 56cm x 38cm (blad), 50cm x 34cm (aquarel)
Deze aquarel staat ook afgebeeld op een website over Willem Smorenburg, inclusief vermelding van de provenance: willemsmorenburg.com/fotosvanwerk/aquarellen-rotterdam
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Startzeit | 24-10-2015 um 13:14 |
Endzeit | 7-11-2015 um 21:14 |