Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Karakteristiek werk van Willem Smorenburg uit 1979. Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten, maar de aquarel zelf (het beeld) is in uitstekende staat.
Afmetingen: 56cm x 38cm (blad), 50cm x 34cm (aquarel)
Deze aquarel staat ook afgebeeld op een website over Willem Smorenburg, inclusief vermelding van de provenance: willemsmorenburg.com/fotosvanwerk/aquarellen-rotterdam
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Starttijd | 24-10-2015 om 13:14 |
Eindtijd | 7-11-2015 om 21:14 |