Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Karakteristiek werk van Willem Smorenburg uit 1979. Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten, maar de aquarel zelf (het beeld) is in uitstekende staat.
Afmetingen: 56cm x 38cm (blad), 50cm x 34cm (aquarel)
Deze aquarel staat ook afgebeeld op een website over Willem Smorenburg, inclusief vermelding van de provenance: willemsmorenburg.com/fotosvanwerk/aquarellen-rotterdam
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Heure de début | 24-10-2015 à 13:14 |
Heure de fin | 7-11-2015 à 21:14 |