Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1974 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 100 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 6 |
Krachtige voorstelling van Willem Snitker, in mijn beleving een Don Quichot te paard. Linosnede op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘74) en genummerd (1/6). In zeer goede conditie; de uiterste randen van de zéér ruime marge zijn verkleurd en daar zitten ook wat vochtvlekken maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 100cm x 65cm (blad), 48cm x 48cm (linobeeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 20-12-2020 um 14:57 |
Endzeit | 4-1-2021 um 16:25 |