Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 25 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 23/35 |
Litho van Willem Snitker uit 1971. The DMZ- een serie van 8 litho's. "Andromache". Nr 23/35 Afmetingen blad H35 x b25. Afmetingen voorstelling: H24.5 x b16.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | Gut | ||
In goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2020 um 17:50 |
Endzeit | 27-5-2020 um 21:56 |