Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 28 x 22 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 75 |
Uniek werk met gedicht van Willem Snitker
JC 133
Willem Snitker
"Park in den Winter"
Lithografie
74/75
Maten werk: 28x22 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Breda of Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 19-6-2018 um 19:34 |
Endzeit | 26-6-2018 um 19:45 |