Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1975 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 78 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7 |
Karakteristiek paard van Willem Snitker. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75) en genummerd (1/7), en met opdracht “Voor Cees / 1-11-’75 / Willem”. In zeer goede conditie; aan de uiterste randen van de zeer brede marge zit hier en daar een vouw (rechtsboven), een kreukje en wat vlekjes (rechtsonder) maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 50cm x 35cm (etsbeeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 22-3-2020 um 17:14 |
Endzeit | 4-4-2020 um 20:41 |