Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 78 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 7 |
Karakteristiek paard van Willem Snitker. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75) en genummerd (1/7), en met opdracht “Voor Cees / 1-11-’75 / Willem”. In zeer goede conditie; aan de uiterste randen van de zeer brede marge zit hier en daar een vouw (rechtsboven), een kreukje en wat vlekjes (rechtsonder) maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 50cm x 35cm (etsbeeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-3-2020 à 17:14 |
Heure de fin | 4-4-2020 à 20:41 |