Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1975 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 78 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7 |
Karakteristiek paard van Willem Snitker. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (II 75) en genummerd (3/7). In zeer goede conditie; aan de uiterste randen van de zeer brede marge zit hier en daar een vouw (rechtsboven), een kreukje en wat vlekjes (linksonder) maar ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld en een zeer ruime marge eromheen zijn uitstekend.
Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 50cm x 35cm (etsbeeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 2-11-2020 um 16:50 |
Endzeit | 19-12-2020 um 17:57 |