Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 78 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 7 |
Karakteristiek paard van Willem Snitker. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (II 75) en genummerd (3/7). In zeer goede conditie; aan de uiterste randen van de zeer brede marge zit hier en daar een vouw (rechtsboven), een kreukje en wat vlekjes (linksonder) maar ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld en een zeer ruime marge eromheen zijn uitstekend.
Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 50cm x 35cm (etsbeeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-11-2020 à 16:50 |
Heure de fin | 19-12-2020 à 17:57 |