Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder
Alfonso Moreno - Salvador Dali in seinem Atelier in New York
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Junge auf Steckenpferd
Betreft abstract en groot werk op papier uit 1968. Het werk is gesigneerd met acryl in het werk, voorzien van mooie passepartout en professioneel ingelijst in een Nielssen aluminium omlijsting, compleet met ophangsysteem. Het werk verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: beeld 40x60 cm, omlijsting ca. 50x70 cm.
Startzeit | 28-12-2014 um 14:00 |
Endzeit | 11-1-2015 um 14:00 |