Herman Brood - Sculpture en résine ----- POUR TOUJOURS (amis)
Karel Appel - Lithographie couleurs CHAT HEUREUX
Jim Dine - Lithographie offset couleur--- COEUR de 1983
Jan Van Aken - Vue sur le Rhin n°2
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Betreft abstract en groot werk op papier uit 1968. Het werk is gesigneerd met acryl in het werk, voorzien van mooie passepartout en professioneel ingelijst in een Nielssen aluminium omlijsting, compleet met ophangsysteem. Het werk verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: beeld 40x60 cm, omlijsting ca. 50x70 cm.
Heure de début | 28-12-2014 à 14:00 |
Heure de fin | 11-1-2015 à 14:00 |