Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Wordt voor de laatste keer aangeboden!
Techniek: pastel op hard (teken)karton.
Afmeting motief 55cm x 73cm.
Afmeting passepartout: 99cm x 81cm.
Gesigneerd, gedateerd en benoemd onderaan het blad.
Jaartal: 1977.
In zeer goede staat.
Herkomst: collectie ABN Amro.
Wordt verzonden met Track & Trace. Wordt in de mate van het mogelijke persoonlijk bezorgd.
Willem Snitker (1938-2015) was sinds 1960 werkzaam als beeldend kunstenaar. Hij reisde veel en trok tekenend en schetsend door Frankrijk, Italië, Spanje en de Balkan.
Met de uitvoering van allerlei creatieve ideeën droeg hij onvermoeibaar en geestdriftig bij aan de cultuur in zijn woonplaats Heemstede, waar met zijn galerie een bijzondere bijdrage leverde aan de kunstpromotie.
Snitker illustreerde o.a. boeken van An Rutgers van der Loeff, Bert Schierbeek, Bertus Aafjes, F.L.Bastet, Harrië Laurey, Jan Elburg, Willem van Toorn en Gerrit Achterberg.
Thema’s van zijn werk waren: portretten, stierengevechten, circus, paarden, ruiters en maatschappelijke motieven. Geleidelijk ontwikkelde hij zich in de richting van abstract expressionisme.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Houthalen-oost, Belgien |
Ort des Objekts | Houthalen-Oost, Belgien |
Startzeit | 19-3-2017 um 17:09 |
Endzeit | 26-3-2017 um 18:09 |