Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho, potlood gesigneerd linksonder.
Beeldmaat 42,5 x 30 cm. Bladmaat 51,5 x 38 cm. Losbladig.
Willem van den Berg is geboren te Den Haag in 1886 en overleden te Amsterdam in 1970.
Startzeit | 14-12-2015 um 16:44 |
Endzeit | 23-12-2015 um 20:44 |