Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke kleurlitho door Willem van den Berg.
Voorstelling van vissers in klederdracht in een haven (Urk?, Volendam?).
Losbladig, beeldmaat 22x22, bladmaat 32x31
Gesigneerd in de plaat r.o. 'Willem van den Berg'
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 9-12-2013 um 19:52 |
Endzeit | 16-12-2013 um 19:52 |