Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Mooie geel en aarde kleur geglazuurde aardewerken oorvaas van Wim Visser ontworpen voor de kunstafdeling van de Sphinx in Limmen. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maar overduidelijk signed all over!
Afmetingen; 14,5 cm hoog en 11 cm in diameter
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 10-9-2017 um 17:38 |
Endzeit | 22-9-2017 um 17:38 |