Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Mooie geel en aarde kleur geglazuurde aardewerken oorvaas van Wim Visser ontworpen voor de kunstafdeling van de Sphinx in Limmen. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maar overduidelijk signed all over!
Afmetingen; 14,5 cm hoog en 11 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 10-9-2017 om 17:38 |
Eindtijd | 22-9-2017 om 17:38 |