Hendrikus Roodenburg - Westerpoort Tiel
Hans Heijman - Sérigraphie, Vaches au Polderland - Encadrée
Marco Kooiman - Sérigraphie, Siesta Estiva - Encadrée
Dirk Harting - Paysage de dunes
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Voorkeursnaam Soffree, Abraham Christiaan Man/vrouw/groep man School Nederlands Geboorteplaats/datum IJsselmuiden (Kampen) 1925-04-08 Sterfplaats/datum Amsterdam 1989-07-08 Scharten 1996 Werkzame periode 1940 – 1989 ca. 1940-1989 Plaats/periode van werkzaamheid Badhoevedorp (Haarlemmermeer) Kwalificatie schilder, aquarellist, tekenaar Lid van De Zondagsschilders Bronnen/Naslagwerken Scheen 1969-1970, dl. 2, p. 369 (als: Soffree, Abraham Christiaan;*) Scharten 1996, p. 132.
Naieve kunst.
Olieverf op doek, 70 bij 50 cm.
Niet gelijst.
Verzendkosten voor koper: 6,75 pakketpost; 8,05 aangetekend (verzekerd).
Heure de début | 3-11-2013 à 21:17 |
Heure de fin | 14-11-2013 à 21:17 |