Christiaan Bastiaans - 1259 après JC
Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.
NU ZEER VOORDELIG INGEZET!
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Verzendkosten:
Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België met een koerier. Kosten zijn 40 euro binnen NL.
(Muv de Eilanden, Zeeuws Vlaanderen, Groningen en Friesland). Voor deze gebieden en België, prijs op aanvraag.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Heure de début | 10-4-2013 à 15:47 |
Heure de fin | 24-4-2013 à 15:47 |