Jan Poortenaar - Château d'Edimbourg - Ets
Leon Lommaert - Huile sur panneau - Nature morte de chasse aux lapins - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Dimensions | 53 x 48 cm (h x l) |
incl. cadre | 76.5 x 58 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
ingelijste geometrische compositie van Anne Beothy - Steiner. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Het werk kan worden verzonden met Postnl. Het werk zal goed verpakt verzonden worden.
Bij aankoop kan het werk ook worden opgehaald in '-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-4-2020 à 13:28 |
Heure de fin | 10-7-2020 à 23:13 |