Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Anton Geerlings, vrouwentorso uit hout, ca. 50 jaar oud. Prachtige warme kleur.
Afmeting 50 x 11 x 9 cm. Af te halen in Capelle aan den IJssel. Kan binnen een straal van 30 cm rond Rotterdam worden bezorgd.
Anton Geerlings (Rotterdam, 1923) is zijn hele leven als beeldhouwer / restaurateur aan kerken werkzaam geweest o.a. aan de St Laurenskerk in Rotterdam, de St Jan in ´s-Hertogenbosch, de Nieuwe Kerk in Amsterdam en de Dom in Utrecht. Ook maakte hij diverse speelplastieken voor Amsterdam, Hilversum en Eindhoven. Hij hield vele tentoonstellingen als beeldhouwer, houtsnijwerker, schilder, aquarellist en tekenaar.
Heure de début | 12-11-2015 à 13:19 |
Heure de fin | 22-11-2015 à 21:24 |