Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Christiaan Bastiaans - 1259 après JC
Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Drukgesigneerde ets door Anton Mauve
Voorstelling van een schuitenjager met zijn paarden
Losbladig, beeldmaat 13x19,5, bladmaat 29x37,5
Gesigneerd in de druk r.o. 'AMauve' en l.o. in de plaat 'A.Mauve'
Authenticiteit gegarandeerd
Uitgegeven door Ph.Zilcken
Heure de début | 6-12-2015 à 13:37 |
Heure de fin | 18-12-2015 à 15:37 |