Hans Heijman - Siebdruck, Polderland I – gerahmt
Ferdinand Luigini - Sint Rumboldstoren Mechelen
Toon Kuijpers - Giclée, Strandgolf – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Drukgesigneerde ets door Anton Mauve
Voorstelling van een schuitenjager met zijn paarden
Losbladig, beeldmaat 13x19,5, bladmaat 29x37,5
Gesigneerd in de druk r.o. 'AMauve' en l.o. in de plaat 'A.Mauve'
Authenticiteit gegarandeerd
Uitgegeven door Ph.Zilcken
Startzeit | 6-12-2015 um 13:37 |
Endzeit | 18-12-2015 um 15:37 |