Viktor IV - Message du samedi matin
Type d'œuvre d'art | Estampes |
Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 16 x 25.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 34.5 x 47.4 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
Anton Mauve (1838-1888) Afbeelding: herder met schapen Artikel: ets (zwart/wit) conditie ets : goed , tekenen van ouderdom zie foto s Formaat ets : 16 cm x 25.5 cm h x b conditie lijst : gebruikt ,sporen van gebruik Formaat Lijst : 34,5 cm x 47,5 cm h x b Gesigneerd op de prent ‘ Mauve’ (Rechtsonder) Houten lijst achter glas | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | WIERINGERWERF, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-5-2021 à 15:51 |
Heure de fin | 10-6-2021 à 8:16 |