Engelien Reitsma-Valenca - Die Königskrone - Radierung
Ronald Tolman - Metamorphose Zweiteilig
Antoon Derkzen van Angeren - Schiffe liegen an einem Kanal
Art des Kunstwerks | Drucke vor 1900 |
Zeitraum | 1800 bis 1899 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 16 x 25.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 34.5 x 47.4 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||||||||||
Anton Mauve (1838-1888) Afbeelding: herder met schapen Artikel: ets (zwart/wit) conditie ets : goed , tekenen van ouderdom zie foto s Formaat ets : 16 cm x 25.5 cm h x b conditie lijst : gebruikt ,sporen van gebruik Formaat Lijst : 34,5 cm x 47,5 cm h x b Gesigneerd op de prent ‘ Mauve’ (Rechtsonder) Houten lijst achter glas | |||||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | WIERINGERWERF, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2021 um 15:51 |
Endzeit | 10-6-2021 um 8:16 |