Arie-Kees van Noort - Scène de plage
Evert Moll - Huile sur toile, Activité au port - Encadrée
Willem Frederik Noordijk - paysage avec des vaches au Gooijergracht à Blaricum, Laren, Eemnes
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Chemin de sable le long du moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Asger Jorn uit 1970. Afmetingen blad: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b30 cm. Nummer: 20/150. Met stempel in papier van: Giampaolo. Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. De verzendkosten zijn wat hoger i.v.m. het te verzekeren bedrag bij verzending (> 500 euro)
ZZIM
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-5-2018 à 19:34 |
Heure de fin | 11-5-2018 à 20:34 |