Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Asger Jorn uit 1970. Afmetingen blad: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b30 cm. Nummer: 20/150. Met stempel in papier van: Giampaolo. Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. De verzendkosten zijn wat hoger i.v.m. het te verzekeren bedrag bij verzending (> 500 euro)
ZZIM
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 4-5-2018 um 19:34 |
Endzeit | 11-5-2018 um 20:34 |