Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een collage uit 1972 van de Nederlandse kunstenaar Batavus Westerhuis (1915-2002).
-Gesigneerd en ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
-Afmetingen: Lijst, 51,5 x 66,5 cm. Beeld/collage, 50 x 65 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar. Het werk is in 1976 aangekocht door de “Dienst voor ’s Rijks verspreide Kunstvoorwerpen ’s Gravenhage” in het kader van de BKR.
Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een beschadiging in de rechterbenedenhoek (stukje van de rand is daar afgebroken).
Zie ook de foto’s.
Het werk heeft een ophangsysteem en kan zo aan de muur.
(Gelijktijdig met deze collage bieden wij nog een werk van Batavus Westerhuis ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Batavus Bernardus Westerhuis, geboren 07-12-1915 in Kampen en overleden 07-07-2002 in Amsterdam, aquarellist, architect, schilder, collagist, glasschilder, ontwerper van glasramen en tekenaar.
Opleiding: Academie van Bouwkunst Amsterdam en autodidact.
Onderwerpen: Christelijk religieuze voorstellingen.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 586; Jacobs 1993; Jacobs 2000, vol. 6, p. 373.
Titel: “Ontluikend”.
Kunstenaar: Batavus Westerhuis.
Techniek: Collage van papier.
Jaartal: 1972.
Afmetingen: Lijst, 51,5 x 66,5 cm. Beeld/collage, 50 x 65 cm.
Ingelijst: Ingelijst in een plexiglas lijst met een achterplaat van spaanplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Conditie: De collage is in zeer goede staat. De plexiglas lijst heeft een beschadiging in de rechterbenedenhoek (stukje van de rand is daar afgebroken).
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amsterdam, Les Pays-Bas |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-5-2018 à 18:09 |
Heure de fin | 20-5-2018 à 21:39 |